Zabraňte malé chybě, která může způsobit velké problémy

18.10.2012
Václav Edl

Dobrý den,
 
V minulém týdnu vydalo mnoho agentur administrujících dotační peníze v souvislosti s procesem výběrového řízení upozornění, že zadávací dokumentace projektů, ve kterých jsou obsaženy stavební práce, musí splňovat podmínky vyhlášky č. 230/2012 Sb., která je v platnosti od 1.9.2012. - Jde o sdělení Czechinvestu žadatelům o dotaci.
 
Připravili jsme pro Vás speciální brožuru s textem této vyhlášky a komentářem, ve které se dozvíte, co musíte udělat nebo mít připraveno, aby Vaše Výběrové řízení bylo SPRÁVNĚ! 
 
Jak splnit podmínky se můžete podívat zde.
 

Další články

Dnes bych rád uvedl některé zprávy z posledních dnů na pravou míru.

Možná jste zaregistrovali článek, který proběhl českými médii, jehož podstatou byla informace o zastavení operačního programu OPPIK.

Dnes bych se s Vámi rád podělil o něco, čeho se nám podařilo dosáhnout díky Vám – našim klientům, spolupracovníkům a kamarádům. V poslední době dostoupalo „šílenství“ se jménem GDPR do velkých výšin.

Připadá Vám název článku „divný“? Říkáte si, že je to „skoro“ stejné? České vs. cizí slovo? Chtěl jsem vyvolat zamyšlení nad tím, co Vám je v posledních dnech nabízeno, resp.  může být nabízeno v dnech následujících. Pojďme se na to podívat.