Výběrové řízení – vyhlášky – Jak na ně?

4.9.2012
Václav Edl

Dobrý den,

 
včera jsem Vám slíbil, že Vám ukážu jak vyřešit situaci ohledně vyhlášek č. 230 – 232/2012 Sb. U nás v Edolo s.r.o. se zaměřujeme na praktická řešení a proto jsme pro Vás vytvořili celkem 3 elektronické brožury právě v souvislosti s těmito vyhláškami, které v sobě obsahují PRAKTICKÉ rady a tipy, příp. VZOROVĚ VYPLNĚNÉ dokumenty tak, aby Vaše výběrové řízení bylo SPRÁVNĚ.
 
Podívejte se na následující odkazy a objednejte si svoje brožury k vyhláškám č. 230 – 232/2012 Sb. K 
 

 
SPECIÁLNÍ AKCE:
Tomu kdo si objedná všechny tři brožury dohromady nejpozději do 7. 9. 2012 do 10:00hod., bude poskytnuta sleva ve výši 15% z cen brožur.
 
Objednejte si je na emailu vedl@edolo.cz.

 

Další články

Dnes bych rád uvedl některé zprávy z posledních dnů na pravou míru.

Možná jste zaregistrovali článek, který proběhl českými médii, jehož podstatou byla informace o zastavení operačního programu OPPIK.

Dnes bych se s Vámi rád podělil o něco, čeho se nám podařilo dosáhnout díky Vám – našim klientům, spolupracovníkům a kamarádům. V poslední době dostoupalo „šílenství“ se jménem GDPR do velkých výšin.

Připadá Vám název článku „divný“? Říkáte si, že je to „skoro“ stejné? České vs. cizí slovo? Chtěl jsem vyvolat zamyšlení nad tím, co Vám je v posledních dnech nabízeno, resp.  může být nabízeno v dnech následujících. Pojďme se na to podívat.