Program ROZVOJ a program POTENCIÁL

27.5.2014
Václav Edl

Dobrý den,

navazuji na informace zaslané v průběhu dubna a vzhledem k tomu, že čas plyne velmi rychle a blíží se otevření příjmu žádostí do programů ROZVOJ (obnova technologie) a POTENCIÁL (výzkumně-vývojové činnosti), dovoluji si zaslat přehled aktuálních údajů k jednotlivým programům.

Prosím promyslete to a napište mi svoje záměry, sdělím Vám, zda Vaše záměry mohou získat dotaci či nikoliv na základě oficiálních bodovacích tabulek, tj. dozvíte jak reálná je pro Vás šance na získání dotace.

 

Spoluprací s námi získáte vyšší pravděpodobnost obdržení dotace právě pro Váš projekt!

Těším se na spolupráci s Vámi.

 

S přátelským pozdravem

Václav Edl

602 242 483

 

Přehled informací k programu ROZVOJ – ZDE

Přehled informací k programu POTENCIÁL – ZDE

Další články

Dnes bych rád uvedl některé zprávy z posledních dnů na pravou míru.

Možná jste zaregistrovali článek, který proběhl českými médii, jehož podstatou byla informace o zastavení operačního programu OPPIK.

Dnes bych se s Vámi rád podělil o něco, čeho se nám podařilo dosáhnout díky Vám – našim klientům, spolupracovníkům a kamarádům. V poslední době dostoupalo „šílenství“ se jménem GDPR do velkých výšin.

Připadá Vám název článku „divný“? Říkáte si, že je to „skoro“ stejné? České vs. cizí slovo? Chtěl jsem vyvolat zamyšlení nad tím, co Vám je v posledních dnech nabízeno, resp.  může být nabízeno v dnech následujících. Pojďme se na to podívat.