Praktické příklady aplikace prediktivního managementu

23.3.2016

Nástroje prediktivního managementu jsou alfou a omegou dlouhodobého růstu firmy. Ukážu Vám praktický příklad na konkrétní situaci kdy firma roste, vykazuje vyšší a vyšší tržby. Ale pokud tržby a náklady převedeme na poměrové ukazatele, tak zjistíme, že prostor mezi tržbami a náklady se nebezpečně zmenšuje a tempo růstu nákladů je vyšší než u tržeb. A za pár let, ač stále v růstu, se octnete na nule…

Prediktivní management pomáhá zachovat dlouhodobý zdravý růst

Ptáte se, jak předejít budoucím nepříjemnostem? A zda je to vůbec možné?

Většinou ano. Přesněji řečeno, můžete situaci správně vyhodnotit a učinit opatření, aby se vám nepříjemnosti vyhnuly obloukem.

Aplikujte tedy nástroje prediktivního managementu včas. Ano i v době, kdy se vám daří a zákazníci vám trhají ruce. Právě v tomto dobu je načase se ptát, kam vás tato vlna úspěchu spláchne za pár let.

Podívejte se:

  • Kdo a jak sklidil ovoce prediktivního managementu.
  • Proč firmu kontinuální růst za pár let položí na lopatky.

 

 

 

Aplikujte nástroje prediktivního managementu

A zachovejte dlouhodobou ziskovost v podnikání.

Další články

Dnes bych rád uvedl některé zprávy z posledních dnů na pravou míru.

Možná jste zaregistrovali článek, který proběhl českými médii, jehož podstatou byla informace o zastavení operačního programu OPPIK.

Dnes bych se s Vámi rád podělil o něco, čeho se nám podařilo dosáhnout díky Vám – našim klientům, spolupracovníkům a kamarádům. V poslední době dostoupalo „šílenství“ se jménem GDPR do velkých výšin.

Připadá Vám název článku „divný“? Říkáte si, že je to „skoro“ stejné? České vs. cizí slovo? Chtěl jsem vyvolat zamyšlení nad tím, co Vám je v posledních dnech nabízeno, resp.  může být nabízeno v dnech následujících. Pojďme se na to podívat.