Potřebujete dotaci na nové technologie nebo změnu výrobního postupu?

6.4.2016

Co si žádá růst? Zbrusu nové technologie a strojní zařízení?  Nebo snad upgrade výrobního postupu? Či oživení zaběhnuté obsluhy zákazníků? Kde je zakopaný pes a co přinese výraznější změnu výsledků? Nechte se inspirovat příklady z praxe a možná se vyvarujete stejných chyb.

Supermoderní technologická linka nebo upgrade výrobního postupu?

Často slýchávám:  „Rosteme. Zákazníci odebírají stále více. Mají vyšší nároky… Zcela nevyhnutelně potřebujeme nové supermoderní technologie, které ušetří čas a zvýší výkon… Rádi bychom zažádali o dotaci na nové strojní vybavení…“

 

Jste si jisti, že právě zbrusu nové technologie navýší produkci dle vašich přání?

Věřte nebo ne, ale změna postupu výroby nebo oživení zaběhnuté obsluhy zákazníků může přinést výraznější výsledky než nákup supermoderní technologické linky.

 

Přesvědčte se na vlastní oči proč

 

 

Soustřeďte se proto na měření výkon firmy za 3, 5 a více let. A teprve poté dejte zelenou pořízení nových technologií.

 

Chci změřit výkon produkce firmy

Chci vědět, kam směřuje moje firma za 3, 5 a více let

Další články

Dnes bych rád uvedl některé zprávy z posledních dnů na pravou míru.

Možná jste zaregistrovali článek, který proběhl českými médii, jehož podstatou byla informace o zastavení operačního programu OPPIK.

Dnes bych se s Vámi rád podělil o něco, čeho se nám podařilo dosáhnout díky Vám – našim klientům, spolupracovníkům a kamarádům. V poslední době dostoupalo „šílenství“ se jménem GDPR do velkých výšin.

Připadá Vám název článku „divný“? Říkáte si, že je to „skoro“ stejné? České vs. cizí slovo? Chtěl jsem vyvolat zamyšlení nad tím, co Vám je v posledních dnech nabízeno, resp.  může být nabízeno v dnech následujících. Pojďme se na to podívat.