Na kolik procent máte splněny své podnikatelské plány?

28.9.2016

Blíží se konec 3. čtvrtletí a s ním pomalu i konec roku. A já se ptám: „Jaký to byl pro vás rok? Dosáhli jste svých podnikatelských plánů?“ Mnozí z vás se podívají z okna, zamyslí se a řeknou své pevné „Asi jo.“  Prosím vás, takhle ne! Tohle není hodnocení výkonu firmy.

Odkud čerpáte informace pro hodnocení výkonu firmy?

Pojdívejte se, jaký je rozdíl mezi správným a špatným hodnocením výkonu firmy. Zjistěte, jak hodnotí svůj výkon produktivní firma:

Podnikatelský plán versus reálné plnění. Jak jste na tom?

Systémové hodnocení výkonu firmy dbá na hodnocení plnění strategického plánu vůči skutečně odvedeným výkonům. Hodnoťte firmu vždy minimálně ve 3 oblastech ze 4:

  • Finance
  • Zákazníci
  • Vnitřní fungování
  • Rozvoj firmy

 

Zajímá vás, jak funguje produktivní firma v praxi? Zavolejte, pustíme se do toho i u vás.

 

Kopíruje výkon firmy vaše podnikatelské plány?

Zhodnoťte svůj stav systémově. S produktivní firmou.

Další články

Dnes bych rád uvedl některé zprávy z posledních dnů na pravou míru.

Možná jste zaregistrovali článek, který proběhl českými médii, jehož podstatou byla informace o zastavení operačního programu OPPIK.

Dnes bych se s Vámi rád podělil o něco, čeho se nám podařilo dosáhnout díky Vám – našim klientům, spolupracovníkům a kamarádům. V poslední době dostoupalo „šílenství“ se jménem GDPR do velkých výšin.

Připadá Vám název článku „divný“? Říkáte si, že je to „skoro“ stejné? České vs. cizí slovo? Chtěl jsem vyvolat zamyšlení nad tím, co Vám je v posledních dnech nabízeno, resp.  může být nabízeno v dnech následujících. Pojďme se na to podívat.