Makroekonomie - v praxi a praktická!

23.11.2017

Může být makroekonomie použitelná v praxi a praktická? Věřte, že může...

V současné době jsme všichni zahlcováni z různých zpravodajských médií rozbory, statistikami nebo prognózami o vývoji našeho národního hospodářství.

Vzhledem k tomu, že se tyto články stále častěji hemží odbornými a mnohdy nesrozumitelnými termíny, rozhodli jsme se Vám pomoci při orientaci v tomto velkém množství informací a zpracovali jsme návrh bulletinu, ve kterém jsme se pokusili vypíchnout ta nejdůležitější sdělení.

 

Podívejte se na něj ZDE.

 

Uvítám Vaše případné náměty, komentáře i kritiku – tento dokument má být pro Vás prakticky použitelný.

Pokud chcete, brnkněte mi na 602 242 483 a můžeme to probrat po telefonu nebo napište na email vedl@edolo.cz.

Další články

Je to tady! Získali jsme pro Vás harmonogram výzev pro rok 2018. Pojďme se podívat na co můžete v letošním roce získat dotační podporu a kdy můžete očekávat vyhlášení.

Vážení obchodní přátelé,
dovolte, abychom Vám poděkovali za spolupráci v uplynulém roce a do roku nového Vám popřáli hodně spokojenosti a úspěchů a zároveň také prožití klidných a šťastných vánočních svátků. Ať spokojenost a štěstí jsou po celý rok 2018 nablízku Vám všem.

V poslední době se začínají množit diskuze na téma GDPR (General Data Protection Regulation), pokud budeme přesní, tak se správně jedná o Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016. Jak sleduji jednotlivé dění v této oblasti, tak se obávám, že se čím dál více „démonizuje“ a to od prezentované složitosti, přes vysoké finanční náklady na zavedení až po „vyhrožování“ extrémně velkými pokutami. Pojďme si v tom udělat trochu jasněji.