Má cenu posílat nabídku do tohoto Výběrového řízení? - Edolo s.r.o.

8.11.2012
Václav Edl

Dobrý den,
 
ve včerejším emailu jsme si řekli o tom jak správně zpracovat nabídku, aby nebyla vyřazena v rámci hodnocení ve výběrových řízeních.
 
Dnes si řekneme, co můžete Vy jako uchazeč udělat, abyste zjistili, jestli zadavatel vypsal výběrové řízení správně a transparentně, tj. jestli má cenu se vůbec účastnit.
 
Pokaždé když obdržíte zadávací dokumentaci, tak se nejprve podívejte, jestli je v zadávací dokumentaci část věnovaná naplnění vyhlášek231/2012 Sb. a 232/2012 Sb., pokud by zakázka byla zakázkou na stavební práce, tak zadávací dokumentace musí obsah i část v souladu s vyhláškou 230/2012 Sb.
 
Zajímá Vás, jak mají takové části zadávací dokumentace vypadat v praxi? Stáhněte si ZDARMA vzor z jednoho již proběhlého výběrového řízení ZDE a porovnejte si, jestli jsou zadávací dokumentace zpracovány správně.
 
Pokud najdete nesoulad, tak se mi ozvěte na email vedl@edolo.cz a já Vám řeknu co udělat, aby vše bylo správně.

Další články

Dnes bych rád uvedl některé zprávy z posledních dnů na pravou míru.

Možná jste zaregistrovali článek, který proběhl českými médii, jehož podstatou byla informace o zastavení operačního programu OPPIK.

Dnes bych se s Vámi rád podělil o něco, čeho se nám podařilo dosáhnout díky Vám – našim klientům, spolupracovníkům a kamarádům. V poslední době dostoupalo „šílenství“ se jménem GDPR do velkých výšin.

Připadá Vám název článku „divný“? Říkáte si, že je to „skoro“ stejné? České vs. cizí slovo? Chtěl jsem vyvolat zamyšlení nad tím, co Vám je v posledních dnech nabízeno, resp.  může být nabízeno v dnech následujících. Pojďme se na to podívat.