Klíčové rozdíly mezi účetnictvím a správně vedeným účetnictví

31.5.2016

Kolik tabulek, výkazů a kolik pokusů vydolovat z účetnictví ty správné informace potřebujete k tomu, abyste učinili zásadní rozhodnutí?  Pár, více nebo nevíte, kde přesně v účetnictví hledat?

Správné vedení účetnictví

Správně vedené účetnictví splňuje, jak zákonné normy, tak slouží majiteli firmy ke správnému rozhodování.

 

Podívejte se, jak rozklíčovat, zda „děláte" účetnictví nebo jej vedete správně a kolik pokusů je správně.
 

 

Dejte zelenou správnému vedené účetnictví

A získávejte bezchybné informace pro rozhodování na pár kliků myší.

 

Správné vedení účetnictví je základním stavebním kamenem při tvorbě podnikatelského rozhodnutí. Zároveň slouží jako pomyslná blikajÍcí kontrolka v případě ohrožení. Chcete rozumět tomu, co vám ta „vaše čísla“ říkají? Funguje to? Nebo se máte obávat pádu? Napíchněte svou firmu na „diagnostiku“ a zjistěte, jak jste na tom.

Další články

Dnes bych rád uvedl některé zprávy z posledních dnů na pravou míru.

Možná jste zaregistrovali článek, který proběhl českými médii, jehož podstatou byla informace o zastavení operačního programu OPPIK.

Dnes bych se s Vámi rád podělil o něco, čeho se nám podařilo dosáhnout díky Vám – našim klientům, spolupracovníkům a kamarádům. V poslední době dostoupalo „šílenství“ se jménem GDPR do velkých výšin.

Připadá Vám název článku „divný“? Říkáte si, že je to „skoro“ stejné? České vs. cizí slovo? Chtěl jsem vyvolat zamyšlení nad tím, co Vám je v posledních dnech nabízeno, resp.  může být nabízeno v dnech následujících. Pojďme se na to podívat.