Jede vaše podniková ekonomika pod taktovkou kontrolního systému?

19.10.2016

V současné době existuje spousta metod, které hlídají to jak podnikáte. Ať už je to Controlling, rozpočtování nákladů, Balance scorecard…. Každá se aplikuje jinak, na různé typy a oblasti podnikání. Často však systém kontroly sklouzne ke kontrole výstupů. Místo analýzy chybovosti procesu se pouze do škatulky v účetnictví zapíše počet vyrobených zmetků. S pocitem, že máte vše pod palcem slepě přehlížíte procesní chyby.

Jak podnikat bez procesních ztrát

Pojďte hledat chyby v procesech, odbourat nedostatky a maximalizovat zisk:

 

 

Nastavte si protipožární ochranu

Většina firem se zaměřuje na kontrolu výstupů. To je bohužel už chvíle, kdy hasíte požár, který vznikl. Chcete-li být o krok napřed, zaměřte se na kontrolu procesů.

 

Neváhejte a ozvěte se. Ukážu vám, jak vypadá kontrolní systém na proces v praxi.

 

Řešte prevenci, nehaste požáry! Zejména v procesech

Nastavte s naší pomocí funkční mechanismy procesní kontroly.

 


 


 

Další články

Dnes bych rád uvedl některé zprávy z posledních dnů na pravou míru.

Možná jste zaregistrovali článek, který proběhl českými médii, jehož podstatou byla informace o zastavení operačního programu OPPIK.

Dnes bych se s Vámi rád podělil o něco, čeho se nám podařilo dosáhnout díky Vám – našim klientům, spolupracovníkům a kamarádům. V poslední době dostoupalo „šílenství“ se jménem GDPR do velkých výšin.

Připadá Vám název článku „divný“? Říkáte si, že je to „skoro“ stejné? České vs. cizí slovo? Chtěl jsem vyvolat zamyšlení nad tím, co Vám je v posledních dnech nabízeno, resp.  může být nabízeno v dnech následujících. Pojďme se na to podívat.