Jak SPRÁVNĚ vypracovat nabídku dle Zákona o veřejných zakázkách - Edolo s.r.o.

7.3.2013
Václav Edl

Dobrý den,
 
Velice často když organizujeme výběrová řízení a někdy musíme vyřadit uchazeče o zakázku již z důvodu formálních chyb, dostávám otázku: „Jak to tedy mělo být, aby nebyl vyloučen?“.
 
Jelikož problematika Zákona o veřejných zakázkách je obsáhlá, vydali jsme pro Vás elektronickou brožuru, ve které se dozvíte, proč existuje institut výběrového řízení, v dalším si řekneme, jaké druhy procesů existují a dále Vám ukážeme jak SPRÁVNĚ zpracovat nabídku zejména v oblasti kvalifikace, aby nebyla vyřazena z procesu hodnocení z důvodu formálních chyb.
 
Pusťte si video a podívejte se, jak taková brožura vypadá!
 
V případě jakýchkoli dotazů jsem zde pro Vás.

 

Další články

Dnes bych rád uvedl některé zprávy z posledních dnů na pravou míru.

Možná jste zaregistrovali článek, který proběhl českými médii, jehož podstatou byla informace o zastavení operačního programu OPPIK.

Dnes bych se s Vámi rád podělil o něco, čeho se nám podařilo dosáhnout díky Vám – našim klientům, spolupracovníkům a kamarádům. V poslední době dostoupalo „šílenství“ se jménem GDPR do velkých výšin.

Připadá Vám název článku „divný“? Říkáte si, že je to „skoro“ stejné? České vs. cizí slovo? Chtěl jsem vyvolat zamyšlení nad tím, co Vám je v posledních dnech nabízeno, resp.  může být nabízeno v dnech následujících. Pojďme se na to podívat.