Co napáchají zapomenuté právní formulky ve vaší firmě

28.6.2016

Rozhodli jste se někdy, že si své podnikové a nakonec i soukromé právní záležitosti vyřešíte sami, bez právníka? S pomocí vzorů smluv stažených z internetu? S pocitem naprostého bezpečí. Co by se tak mohlo přihodit?

 

Kdo s koho?!

Vybavujete si směsici vlastní hrůzy a překvapení, když protistrana za nějaký čas zahájila frontální útok a zaútočila přímo na slabá místa ve smlouvě?

Zapomenuté právní formulky, nevědomost a dobrá víra už vyškolila nejednoho důvěřivého podnikatele.

 

Já vám věřím, ale co na to protistrana?

Že jste to mysleli dobře? Ano, já vám věřím, ale pokud jde o majetek vězte, že protistrana vytáhne do boje s plnou polní.


Nenechávejte tedy nic náhodě a využijte právních služeb či jednorázového právního poradenství.

 

Uchopte právní záležitosti pevně do svých rukou

A přepněte z režimu Hasím do režimu Vím, co dělám.

Další články

Dnes bych rád uvedl některé zprávy z posledních dnů na pravou míru.

Možná jste zaregistrovali článek, který proběhl českými médii, jehož podstatou byla informace o zastavení operačního programu OPPIK.

Dnes bych se s Vámi rád podělil o něco, čeho se nám podařilo dosáhnout díky Vám – našim klientům, spolupracovníkům a kamarádům. V poslední době dostoupalo „šílenství“ se jménem GDPR do velkých výšin.

Připadá Vám název článku „divný“? Říkáte si, že je to „skoro“ stejné? České vs. cizí slovo? Chtěl jsem vyvolat zamyšlení nad tím, co Vám je v posledních dnech nabízeno, resp.  může být nabízeno v dnech následujících. Pojďme se na to podívat.