2 chyby ve výběrovém řízení, které Vás připraví o dotaci

10.5.2016

Otevření obálek, vyhlášení vítěze a podpis smlouvy s vítězem. A to vše v jeden jediný den. Více či méně tučná dotace byla přidělena vítězi bez mrknutí oka. Ale příběh pokračuje. Žádostí o vrácení dotace za pochybení v procesu výběrového řízení. A viník? Ten se propadl do země.  

2 kardinální chyby v procesu výběrového řízení

Ano, takto jednoduše lze popsat 2 kardinální chyby v procesu výběrového řízení, které mohou pekelně znepříjemnit život příjemce dotace.

 

 


Na závěr se nechte poučit omyly ostatních a přečtěte si, jak bude pochybení ve výběrovém řízení stát Plzeňský kraj sto miliónů korun.

 

Zorganizujeme pro vás výběrové řízení

Dle platné legislativy, v zákonných lhůtách a na vlastní zodpovědnost.

Další články

Dnes bych rád uvedl některé zprávy z posledních dnů na pravou míru.

Možná jste zaregistrovali článek, který proběhl českými médii, jehož podstatou byla informace o zastavení operačního programu OPPIK.

Dnes bych se s Vámi rád podělil o něco, čeho se nám podařilo dosáhnout díky Vám – našim klientům, spolupracovníkům a kamarádům. V poslední době dostoupalo „šílenství“ se jménem GDPR do velkých výšin.

Připadá Vám název článku „divný“? Říkáte si, že je to „skoro“ stejné? České vs. cizí slovo? Chtěl jsem vyvolat zamyšlení nad tím, co Vám je v posledních dnech nabízeno, resp.  může být nabízeno v dnech následujících. Pojďme se na to podívat.